Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування фабрик і заводів

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

У будівництві найрізноманітніших промислових об'єктів найбільш важливим етапом є саме етап проектування. Проектування фабрик і заводів - це процес, який неспроста визнається більш складним і трудомістким, ніж проектування, наприклад, житлових будинків або котеджів.

Якість виконання проектних робіт здатне найсильнішим чином вплинути на зведення таких об'єктів як фабрики або заводи, так як саме на етапі проектування ведеться розробка всіх основних параметрів майбутнього підприємства. Фахівці «Winnerstroy» володіють достатнім досвідом, професіоналізмом і кваліфікацією для того, щоб зробити всі роботи з проектування фабрик і заводів на належному якісному рівні.

Етапи виконання проектних робіт

Проектування заводів і фабрик, як і будь-який інший процес проектування, розділене на кілька основних етапів:

Великим значенням для майбутнього виробництва наділяється правильне оснащення промислових приміщень заводів всім необхідним обладнанням, комунікаціями, інженерними системами, а також протипожежною системою.

Особлива увага приділяється специфіці кожного об'єкта, який проектується. Очевидно, що кожен завод унікальний за своєю специфікою і сфері виробництва, і тому, проектування комбікормових заводів принципово відрізняється від проектування птахофабрик, а проектування цементних заводів від двох перерахованих вище.

Проектне бюро «Winnerstroy» допоможе вирішити задачу комплексного проектування заводу. В результаті такого проектування ми надаємо не тільки архітектурний проект заводу, а й необхідну документації по логістиці, організації виробництва і, при необхідності, централізованого управління персоналом.

Проект заводу - це ключ до високої ефективності виробництва, а значить і високої прибутковості підприємства. І якщо допустити помилку на цьому етапі, то наслідки будуть відчуватися щодня. Тільки висококваліфіковані фахівці проектного бюро «Winnerstroy» допоможуть вирішити вам цю непросту задачу.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам