Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування житлових будинків в Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Як і інші напрямки проектної діяльності, архітектурне проектування житлових будинків має свої індивідуальні особливості. Фахівці компанії Winnerstroy, що володіють багатим досвідом не тільки в проектуванні, а й в будівництві об'єктів різного призначення, надають послуги з підготовки необхідної проектної документації для:

Безумовно, для роботи з кожним окремим типом будівлі необхідно враховувати ряд особливостей, продиктованих його функціональним призначенням. Однак головним принципом, на який необхідно орієнтуватися, здійснюючи проектування житлових будинків, є потреби групи людей, для яких він призначений.

Саме тому дуже важливо на старті проектних робіт виділити перелік особливих вимог до проекту, які повинні бути відображені в конструктивних і архітектурних рішеннях, які можна застосувати до конкретного об'єкта. Ці особливості, а також побажання замовника проекту повинні бути зафіксовані в технічному завданні, яке є базовим документом початкового етапу проектних робіт.

Саме на підставі технічного завдання буде формуватися основний пакет проектної документації. Надалі проектування житлових будинків включає в себе роботи, спрямовані на визначення інших технічних даних проекту, а саме на визначення складу приміщень, їх наповнення інженерним обладнанням, а також інших технологічних особливостей.

Одним з найбільш важливих етапів проектних робіт є етап попереднього проектування. На даному етапі проводиться розробка загальної архітектурної концепції будівлі, що включає розробку планувань, а також початковий аналіз планованих конструкцій. Саме аналіз, проведений на даному етапі, дозволяє оптимізувати майбутні витрати на будівельні роботи.

Проектування житлових і громадських будівель - це одне з головних напрямків роботи проектно-будівельної компанії Winnerstroy. Щоб отримати більше корисної інформації про послуги Winnerstroy, а також уточнити орієнтовну вартість виконання проектних робіт для конкретного типу об'єкта, ви можете зателефонувати по одному з номерів телефонів, зазначених на нашому сайті або зв'язатися з представниками компанії будь-яким зручним вам способом.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам