Назначити зустріч
Залишити заявку

Швидкомонтовані споруди – етапи будівництва

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В останні роки популярність швидкомонтованих будівель стрімко зростає. Це пояснюється більш доступною за ціною і простий технологією зведення. Крім того, на відміну від капітального будівництва, терміни в даному випадку просто фантастично оперативні. І тому тих, хто збирається втілити в життя такий проект, зазвичай цікавить, з чого потрібно почати, і які стадії він в себе включає.

Отже, для початку давайте визначимося з поняттям того, що ж таке, власне кажучи, швидкобудуюємі споруди. Це конструкції, несуча частина яких виконана з металевого каркаса. Саме за рахунок цього і вдається досягти швидкості і більш простого алгоритму зведення. Про нього і поговоримо.

Перший етап – інженерно-проектувальні роботи

Хоча зведення каркасних будівель і передбачає простоту, для нього все одно потрібно отримати дозвіл. Для цього варто провести геологічне дослідження з метою отримання топографічної карти місцевості, у якій буде розташовано будова. Це необхідно для того, щоб оцінити рельєф та техногенні умови даній території, на підставі чого можна зробити висновки про перспективність і доцільність будівництва, а також намітити передбачувану планування. Коли готові результати експертизи, складається проект майбутньої будови. У ньому враховуються особливості місцевості і побажання замовника. Складається ескіз забудови, розробляється концепція. Також на даній стадії проводиться розрахунок міцності металоконструкції та їх проектування.

Другий етап – підготовчі роботи

Хоча швидкомонтовані будівлі відрізняються легкістю і не потребують побудові складного фундаменту, грунт під них все ж потрібно підготувати. Залежно від особливостей місцевості, це можуть бути палі, залізобетонні конструкції, цегла, стяжка. Потім на ділянці ретельно проводиться підготовка до монтажу конструкцій.

Третій етап – монтажні роботи

До місця споруди привозяться заздалегідь підготовлені у відповідності з проектом металоконструкції. Виконується їх поетапний монтаж, здійснюється шляхом складання окремих елементів за допомогою спеціальних кріплень. Коли каркас повністю готовий, робочі приступають до обшивки, яка проводиться в основному сендвіч-панелями. Після виконуються внутрішні оздоблювальні роботи, заклад комунікацій та інше.

Четвертий етап – прийняття замовником об'єкта

Зазвичай між моментом здійснення замовлення на будівництво швидкомонтованих конструкцій і до приймання будівлі проходить близько місяця. Зрозуміло, термін може бути менше, або навпаки, в залежності від площі передбачуваного споруди та складності робіт. Наша компанія займається професійним зведенням каркасних конструкцій. Замовивши тут швидкобудуюємі будівлі, ви отримаєте його в найкоротші терміни і за вигідною ціною.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам