Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування заміських будинків від Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектно-будівельна компанія Winnerstroy надає широкий спектр послуг у напрямку проектування в місті Києві - починаючи з проектування будівель промислового призначення, офісних будівель та торгових центрів і закінчуючи проектуванням заміських будинків, зокрема, котеджів, а також таунхаусів та житлових комплексів.

Створення проекту - це найважливіший етап, без якого не можна представити будівництво надійного та безпечного будинку або споруди. В залежності від складності проекту, його розробка може займати від декількох тижнів до декількох місяців. Однак, якщо скористатися вже готовым типовким проектом, то можна істотно прискорити даний етап, наприклад, готові сучасні проекти котеджів зустрічаються досить часто і їх вибір досить широк. Безумовно, готовый проект стоїть на порядок дешевше, ніж розробка індивідуального. Тем не менее следует учитывать, что даже адаптированный типовой проект не сможет полностью учесть все особенности местоположения объекта и пожелания заказчика.

Старт робіт

Що ж представляють собі проекти особняків або інших об'єктів будівництва? По суті будь-який проект є комплексом спеціальних документів, підготовлених за заявкою замовника. Цей комплекс проектно-технічної документації включає в себе: архітектурний, конструктивний та інженерний розділи. Архітектурний розділ включає в себе архітектурно-будівельні описи, пожежні плани з зазначенням розмірів і площ кожного окремого приміщення, фасадів, розрізів будівлі та інших даних. Конструктивний розділ включає схеми розташування елементів стропової конструкції, фундаменту, перекриттів, а також специфікацій матеріалів та іншої інформації. Інженерний розділ включає схеми каналізації, електропостачання, опалення та ін. Даний розділ не включено в проектну документацію.

Головними перевагами компанії Winnerstroy є те, що багатий досвід наших спеціалістів дозволяє добитися відмінних результатів в індивідуальному проектіванні, орієнтованому на задоволення потреб і побажань замовника.

Ми створюємо проекти коттеджей з пеноблоків та інших матеріалів, орієнтуючись на побажання клієнта. Щоб дізнатись більше про нашу роботу та отримати відповіді на виникли у вас питання, досить зв'язатися з представниками проектно-будівельної компанії Winnerstroy по одному з номерів телефонів, зазначених на нашому сайті.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам