Назначити зустріч
Залишити заявку

Овочесховища та зерносховища під ключ

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Добрий врожай, недостатньо просто зібрати. У сільськогосподарської діяльності, крім посіву, поливу та збору продукції важливу роль відіграє також її зберігання в хорошому стані. Урожай овочів і зерна зберігається в таких спорудах як овочесховища або зерносховища.

Фахівці нашої компанії пропонують своїм клієнтам будівництво зерносховищ і ангарів для зберігання овочів. Великий досвід фахівців компанії в цій справі може гарантувати якість самих будов і збереження продукції в них зберігається.

Особливості будівництва зерносховищ. В силу багатьох обставин в сучасному світі такий процес, як будівництво зерносховищ необхідно вести відповідно до величезною кількістю важливих вимог і норм.

Згідно нормативної документації зерносховище неодмінно повинно комплектуватися:


Крім цього, в зерносховище може проводитися термічна процедура додаткової дезінфекції та газова дезінсекція зерна, які також вимагають установки відповідного обладнання. Для забезпечення зберігання різних типів зерна в зерносховищі може бути передбачено поділ за допомогою перегородок. Дуже важливо також не травмувати зерно під час розвантаження або навантаження, тому дані процеси повинні бути механізовані особливим чином.

Зерносховища - це ангари, які повинні володіти достатньо місткими площами і при цьому мати можливість бути обладнані різного роду механізмами і технічними новинками, які забезпечують збереження продукції. До того ж такі будівлі повинні бути герметичними і адаптованими до різких перепадів температурного режиму. Особливості будівництва овочесховищ.

У таких процесах як проектування і будівництво овочесховищ обов'язково потрібно враховувати той факт, що овочі зберігаються в ангарах в основному саме в зимовий, холодний період. А це означає, що дуже важливими для спорудження якостями є герметичність і надійна ізоляція тепла. Такого роду будівлі неодмінно повинні бути обладнані установками, що підтримують всередині необхідні кліматичні умови.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам