Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування торгових і торгово-розважальних центрів

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Торгово-розважальні центри нашого часу - це конструкції, в яких поєднуються найрізноманітніші зони відпочинку і торгові площі. Проектування торгово-розважальних центрів має розподіляти простір таким чином, щоб 70% площі доводилося на зону торгівлі, а що залишилися 30% віддаються для розміщення розважальних майданчиків. Підняти рентабельність ТРЦ дозволяє саме зона розваг, яка здатна залучити значну кількість клієнтів.

Проекти торгових центрів, до складу яких інтегрована подібна розважальна складова, користуються великим успіхом, завдяки тому, що здатні залучити більшу кількість відвідувачів. Сучасний ринок якісного відпочинку для всієї родини не настільки розвинений, а розваги, які пропонують торгові центри, дозволяють вирішити подібну проблему. Ретельно і добре опрацьована концепція майбутнього торгово-розважального центру робить дана будова ефективним і високорентабельним.

Фахівці «Winnerstroi» можуть на високому якісному рівні виконати весь комплекс робіт по створенню архітектурного проекту, що включає в себе загальну концепцію центру, дизайнерські, архітектурні рішення та технологічне проектування торгового центру.

Перед тим як почати проектування

Процесу проектування торговельними або торгово-розважальних центрів обов'язково передує етап прийняття передпроектних рішень. Даний етап полягає у вирішенні наступних завдань:


Результатом подібних передпроектних робіт стає майбутня концепція торгового центру, яка і буде підставою для розробки всіх архітектурних і дизайнерських рішень для будови.

Процес проектування торгових і торгово-розважальних центрів
Етап проектування ТРЦ пов'язаний з опрацюванням і реалізацією в кресленнях і розрахунках всіх технологічних, архітектурних і дизайнерських рішень. На даному етапі розглядаються всі деталі і тонкощі будівництва та роботи майбутнього торгового центру.

Крім рішень чисто технічного характеру, в процесі створення архітектурного проекту приймаються рішення по наступним важливим моментам:


Професіонали «Winnerstroy» підходять до проектування торгових і торгово-розважальних центрів комплексно. Процес проектування бере до уваги всі, навіть здаються незначними деталі, що дозволяє не допускати величезна кількість помилок, які могли б спливти вже після введення будівлі в експлуатацію.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам