Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування кафе і ресторанів в Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Варто зауважити, що проектування кафе і ресторанів - це одне з найбільш затребуваних напрямів проектування, яке має низку відмінностей і особливостей, які вирізняють їх серед інших громадських будівель. Більш того, оскільки такі будівлі розраховані на те, щоб в них розміщувалися заклади громадського харчування, для них характерний великий перелік відмінностей і особливостей, властивих тільки для кафе і ресторанів.

По суті проектування кафе - це цілий комплекс робіт, що включає підготовку великого пакета проектної документації, починаючи з підготовки технічного завдання і закінчуючи підготовкою робочої документації, що включає в себе креслення і чіткі вказівки для проведення будівельних робіт. Одними з головних особливостей проектування даного типу будівель є те, що необхідно особливу увагу приділяти таким моментам:

  1. Проектування допоміжних систем (відеоспостереження, пожежної безпеки і т.д.).
  2. Проектування кухонного простору (можливість компактного розташування техніки та обладнання дозволить створити максимально комфортні умови для роботи персоналу, а значить і високій швидкості обслуговування клієнтів).
  3. Проектування зони обслуговування клієнтів (один з найбільш важливих моментів, оскільки головною його метою є максимальна функціональність і забезпечення комфорту і безпеки відвідувачів закладу).

Важливо розуміти, що грамотний підхід до проектування ресторанів і кафе в чому визначає ступінь рентабельності майбутнього закладу, тому найбільш правильним рішенням буде довірити проектні роботи представникам компанії, які заслужили авторитет на ринку.

Важливо розуміти, що створення, наприклад, яскравого і самобутнього проекту літнього кафе або іншого типу закладу, реалізація якого потребуватиме використання сучасних технологій і надійних матеріалів, може привести до деякого подорожчання проекту. Однак ці витрати багаторазово окупляться високою відвідуваністю закладу і задоволеністю відвідувачів, що в обов'язковому порядку позначиться на фінансову віддачу від проекту.

Проектно-будівельна компанія Winnerstroy здійснює широкий комплекс робіт в напрямку проектування, будівництва та реконструкції будівель. У відповідному розділі нашого сайту ви зможете ознайомитися з прикладами робіт, виконаних фахівцями компанії Winnerstroy. Для отримання більш детальної інформації про можливості підготовки проекту кафе чи ресторану фахівцями компанії, вам достатньо зв'язатися з представниками Winnerstroy будь-яким зручним вам способом.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам