Назначити зустріч
Залишити заявку

Фасадні системи

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Фасадні системи

Пропонуємо виготовити алюмінієві фасадні системи (конструкцій), навісні фасади, вентильовані фасади, зимові сади з профілю різних виробників з склінням склопакетом.

Скління фасадів кафе, ресторанів, зовнішня обробка металопластиком.

Компанія "Winnerstroy" виконує роботи по проектуванню, виготовленню і установці алюмінієвих фасадів, вікон, вітражів, зимових садів та вхідних груп. Ми пропонуємо сучасні технології виробництва і монтажу, що дозволяють створювати легкі та надійні елементи будинків, бізнес-центрів, ресторанів і магазинів, а також кафе та літніх майданчиків.

Сучасні технології усунули недавній недолік металу - відносно високу теплопровідність і схильність до корозії. В Алюмінієвих конструкціях ці проблеми вирішені за рахунок використання термовставки, що розділяє внутрішню і зовнішню частина профілю і склопакета.

Алюмінієві вітражі (фасади)

Завдяки сучасному зовнішньому вигляду, практичності і співвідношенню ціна-якість алюмінієві вікна, вітражі знайшли широке застосування при будівництві та реконструкції житлових будинків, магазинів, торгових та офісних центрів, зимових садів.

Типи виготовлення і монтажу вітражів:

Широка колірна гамма, комбінування кольорів профілю всередині і зовні приміщення, а також використання скла різних кольорів, форм і розмірів дозволяє втілювати в конструкціях вітражів складні архітектурні ідеї.Алюмінієві вітражі можуть використовуватися для вертикального скління вікон як усього будинку цілком, його фасаду, так і його частини, а також бути елементом таких конструкцій як зимові сади.

Несучий каркас конструкції вітража виготовляється з алюмінієвого профілю, в якості заповнення використовується скло або склопакети. Вітражі з алюмінієвих профілів призначені для пристрою світлопрозорих конструкцій огорож громадських і виробничих будівель. Вітражі з алюмінієвих профілів міцні, довговічні, зручні в експлуатації, забезпечують повітропроникність, звукову та теплову ізоляцію. Система алюмінієвих профілів дозволяє легко монтувати вікна і вітражі, створювати цікаві архітектурні форми, різноманітну колірну гамму. Можливе виготовлення теплих або холодних вітражів, навішування їх на стіну і установка в отвір. Конструкція дозволяє забезпечити відведення просочилася води назовні, тому з системи алюмінієвих профілів можливе виготовлення односхилих і двосхилих скляних дахів.

У Києві або Київській області ми виготовимо для Вас алюмінієві вітражі, фасади, та інші алюмінієві конструкції за Вашим власним проектом. Відмінна якість і низькі ціни - головне достоїнство наших алюмінієвих конструкцій - вітражів, вікон, дверей, фасадів та алюмінієвих вхідних груп.

Вхідні групи

Вхідна група - це щось більше, ніж просто вхідні двері, це обличчя будівлі, причому для кожного конкретного випадку необхідно підбирати свій індивідуальний тип конструкції. Дві послідовно встановлені двері не тільки прикрашають фасад будівлі, але і виконують функції свого роду теплового шлюзу.

Переваги алюмінієвих вхідних груп:

Алюмінієвий профіль, з якого виготовляються двері (як і алюмінієвий профіль для інших світлопрозорих конструкцій), підрозділяється на "теплий" і "холодний". "Теплий" алюмінієвий профіль, з термоізолюючої вставкою, застосовується при виготовленні дверей для опалювальних приміщень. "Холодний" алюмінієвий профіль, без ізолюючої термовставки, застосовується при виготовленні дверей для неопалюваних об'єктів або дверей, розташованих усередині опалювальних приміщень. Перевага дверей з алюмінію полягає в можливості досягти їх гармонійного поєднання з внутрішньою і зовнішньою архітектурою приміщення за рахунок можливості фарбування поверхні алюмінієвого профілю в будь-який колір (більше 150 кольорів).

Більш детально про конструкціях алюмінієвих дверей і їх вартістю можна ознайомитись за телефонами: (063) 323-83-33, (044) 383-12-61, (044) 223-35-49.

Область застосування алюмінієвих вітражів

Алюмінієві вітражі і конструкції застосовуються в житлових, громадських будівлях і приміщеннях. Алюмінієві конструкції вітражів і вітрин можуть встановлюватися як в окремі отвори, так і монтуватися в якості фасадного скління будівель. Вітражі з теплого алюмінію встановлюються у приміщеннях, де необхідно запобігти задування повітря з вулиці у внутрішній простір, і зберегти температуру кімнати на заданому рівні. Це можуть бути житлові та робочі приміщення, зимові сади.

Алюмінієві профілі вітражів - відмінний варіант для скління вітрин магазинів, торгових центрів, кафе, оскільки дозволяють відкрити товар у повній мірі, з більшою силою залучаючи покупців і стаючи своєрідною рекламою товару. Ви можете не турбуватися за безпеку приміщення, обладнаного алюмінієвими вікнами і вітражами, оскільки є можливість покрити скло ударопрочной плівкою, здатною забезпечити захист від випадкового удару.

Монтаж алюмінієвих вітражів

Монтаж алюмінієвих вітражів являє собою складний процес, при якому необхідні тільки професійні майстри. Наші досвідчені співробітники в найкоротші терміни встановлять алюмінієві вітражі і конструкції. Алюмінієві фасади вітражів дозволяють виконати монтаж, як у горизонтальній, так і у вертикальній площині, що помітно підвищує варіанти їх застосування. Ми виробляємо монтаж алюмінієвих вітражів за прийнятними цінами, які може запропонувати Вам тільки виробник. На всі види робіт надається гарантія.

Ремонт алюмінієвих вітражів

Ремонт алюмінієвих вітражів можна довірити тільки професіоналам, таким як наша компанія. У нас є великий досвід по ремонту алюмінієвих вітражів. Наші фахівці вирішать всі проблеми, пов'язані з ремонтом Ваших алюмінієвих вітражів.

Більш детальну інформацію по ремонту і монтажу алюмінієвих вітражів Ви можете дізнатися у наших консультантів, зв'язавшись з ними по одному з телефонів, наданих на сайті.

Вартість алюмінієвих вітражів

Вартість алюмінієвих вітражів залежить від ряду факторів, таких як: розміри, колір, матеріал, конфігурація. Ми продаємо вітражі за конкурентними цінами, так як наша задача не «нажитися» на клієнті, а продати високоякісний продукт за оптимальним для Вас цінами.

Завдяки тому, що ми пропонуємо Вам алюмінієві вітражі, вікна на нашому сайті, у нас немає необхідності в надмірно високих цінах. З вартістю вітражів з алюмінію Ви можете ознайомитися, зв'язавшись з нашими консультантами. Ми пропонуємо нашим клієнтам найпривабливіші ціни на алюмінієві вітражі та їх монтаж.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам