Назначити зустріч
Залишити заявку

Завдання архітектурного проектування промислових будівель

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Головним завданням архітектурного проектування промислових будівель є підготовка проектної документації, заснованої на єдності економічної і функціональної доцільності проекту і створення оптимальної, естетичної зовнішньої композиції будівлі. Крім того, дані ключові моменти повинні враховувати інтереси замовника, зокрема, брати до уваги його побажання і вимоги.

Професіонали, що працюють з проектною документацією, знають, що архітектурне проектування промислових підприємств в першу чергу вимагає поглиблення в особливості технологічного процесу виробництва. Тільки такий підхід дозволить досягти якісного результату. Саме тому фахівці компанії Winnerstroy в першу чергу ознайомлюються з інформацією, яку їм надають клієнти, і в форматі конструктивного діалогу обговорюють всі ключові моменти, що стосуються проекту.

Основні етапи

Одним з головних етапів архітектурного проектування будівель є етап створення концепції. Важливо розуміти, що саме на цьому етапі необхідно, щоб виконавець і замовник прийшли до спільного бачення того, яким повинен бути проект будівлі промислового призначення. Завдання фахівців, які працюють з проектом, полягає в тому, щоб аргументовано донести до замовника інформацію про можливості майбутнього проекту. Наступним кроком в роботі з проектом є робота з підготовки схем та креслень проекту, які включають в себе вже не тільки архітектурні, а й функціональні, а також конструктивні рішення.

Важливо розуміти, що вартість архітектурного проектування в більшості випадків встановлюється для кожного замовника індивідуально, тому що вона залежить від безлічі різних факторів, що визначають складність проекту.

Незалежно від того, чи цікавить Вас проектування одноповерхового промислового будівлі, багатоповерхової споруди або цілого комплексу, що складається з будівель і споруд промислового призначення, ви можете зв'язатися з представниками компанії Winnerstroy і проконсультуватися по вас цікавлять.

Одним з головних напрямків роботи фахівців київської проектно-будівельної компанії Winnerstroy є проектування житлових і промислових будівель, проте крім даних послуг, фахівці Winnerstroy здійснюють роботи в напрямку будівництва та реконструкції промислових будівель.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам