Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування спортивних комплексів

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Сучасні спортивні комплекси неодмінно повинні відповідати таким вимогам як функціональність, ефективність, надійність безпеку, комфортабельність і видовищність.

Процес проектування спортивних комплексів - це процес, що починається з аналізу майбутнього місця будівництва і складання генерального плану. Аналіз місця, де буде розташовуватися спортивний комплекс, полягає в оцінці ділянки, наданої під забудову, його параметрів, рельєфу і існуючих комунікацій. Тому перед тим як висококваліфіковані фахівці «Winnerstroy» порушать до роботи, замовник повинен надати план ділянки з будовами до нього примикають і геоподоснову території.

Проектування спортивних комплексів - це процес, який виконується в повній відповідності з технічним завданням на проектування і з урахуванням всіх регламентів міжнародного рівня, пов'язаних з проведенням спортивних турнірів.

Затверджене технічне завдання на проектування спортивних споруд обов'язково має в себе включати:


Компанія «Winnerstroy» пропонує своїм клієнтам повний проектування спортивних комплексів. Складений фахівцями компанії проект неодмінно буде відповідати всім нормам і правилам будівництва, а також буде відображати всі побажання замовника.

Особливості процедури проектування спортивних комплексів
Проектування спортивних споруд також пов'язано з проектуванням інженерних комунікацій досить вузьких сфер застосування. Тому в проектній групі повинні займати місця не тільки архітектори і конструктора, а й технологи.

«Winnerstroy» здійснює повний спектр робіт, пов'язаних з проектуванням таких будівель, як спортивні комплекси.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам