Назначити зустріч
Залишити заявку

Каркасно-щитовий будинок – каркасний будинок за канадською технологією

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

У чому суть цієї технології?

Це технологія промислового виготовлення будинків з сендвіч-панелей. Всі деталі будинку виготовляються в заводських умовах з високою точністю та надходять на будівельний майданчик повністю готові для монтажу будинку. Це дозволяє забезпечити швидкий монтаж конструкції будинку і приступити до оздоблювальних робіт на 3-4 день після початку монтажу!

Що таке сендвіч-панель?

Це панель, що має тришарову конструкцію і володіє унікальними механічними теплозберігаючими характеристиками. Зовнішні шари панелі виготовляються з OSB (орієнтовані стружкові плити), внутрішній шар — ПСБ-С (самозатухаючий конструкційний пінополістирол). З'єднання елементів панелі між собою проводиться методом склеювання з застосуванням поліуретанового клею.

З точки зору механіки сендвіч-панель (сендвіч панель) є просторової несучої вермой, що дозволяє виключити з конструкції будинку майже всі елементи каркасу. Використання в якості внутрішнього шару ПСБ-С, який є прекрасним теплоізоляційним матеріалом, забезпечує унікальні теплозберігаючі властивості сендвіч-панелей.

Застосування при виготовленні сендвіч-панелей тільки екологічно чистий вихідних матеріалів і технологічних процесів дозволяє отримати сучасний екологічно чистий будівельний матеріал.

Конструкційна теплоізоляційна панель складається з двох орієнтованих стружкових плит ОСП (OSB — Oriented Strand Board), між якими під тиском приклеюється шар твердого пінополістиролу як утеплювач. Товщина панелей в готовому вигляді становить від 120 мм до 224 мм, Стандартний розмір панелі 1,22 метра на 2,44 метра. Максимальна довжина — до 7 метрів. Така панель володіє винятковими енергозберігаючими властивостями і має високу міцність.

SIP-панель — технологія

Технологія малоповерхового будівництва SiPs застосовується в Україні порівняно недавно, в світі ж таке будівництво особливо популярно. Це пов'язано з унікальними теплоізоляційними і вологостійкими якостями матеріалів: в такому будинку в самі сильні морози тепло, а в літню спеку — прохолодно. Каркасні будинки, виконані за технологією SiPs, відповідають всім вимогам сучасного життя — екологічні, довговічні, надійні і доступні за ціною.

Переваги SIP панелей:

Довговічність

Сьогодні можна стверджувати, що пінополістиролу властива довговічність більше 40 років, і навіть, можливо, у кілька разів більше. Адже пінополістирол — матеріал порівняно молодий.

Вперше цей спінений полімер отриманий в 1952 р. фірмою «BASF». Про його довговічності свідчать результати експерименту, проведеного цією фірмою... Пінополістирол, покладений під рулонну покрівлю у якості утеплювача даху будівлі в 1955 р., витягли в 1986 р. Дослідивши витягнутий зразок, спеціальна кваліфікована комісія встановила, що після закінчення 31 роки не сталося яких-небудь функціональних змін пінополістиролу, він, як і раніше, відповідає вимогам німецьких стандартів. Подтверженный термін експлуатації будинку з SIP панелей більше 40 років, розрахунковий термін служби будинку не менше 80 років.

Міцність

Будівля, зведена за технологією SiPs, за конструктивним типом належить до безкаркасним (з несучими стінами), тобто більшість конструктивних елементів поєднує несучі та огороджувальні функції.

Конструкція стін виготовлених за технологією SiPs володіють високою міцністю дозволяє зводити будівлі навіть у сейсмонебезпечних і торнадоопасных районах. Це обумовлено високою жорсткістю конструкції в поєднанні з малою вагою. Сендвіч-панель, за рахунок монолітного склеювання витримує вертикальне навантаження 14 тонн на 1 панель шириною 1,25 м і поперечне навантаження 4,5 тонни на 1 м. кв. (для будівництва котеджів досить 350кг на 1 кв. м. У Америці і Канаді з подібних конструкцій зводять будинки в 5 поверхів. Будівельні вимоги в Україні обмежують поверховість будівель, що зводяться з дерев'яних конструкцій двома поверхами (запас міцності більш ніж достатній).

Екологічний будинок

В основі технології SiPs лежить використання двох основних матеріалів: Спіненого пінополістиролу і плоско-пресованих плит з орієнтованою деревною тріскою (OSB).

Спінений пінополістирол має пористу структуру, що складається на 98% з повітря і на 2% з полістиролу. Даний матеріал гипоалергенен і абсолютно нешкідливий для людини. Значний обсяг світового виробництва пінополістиролу йде на виготовлення харчової упаковки та посуду.

OSB (Oriented Strand Board) є орієнтовано-стружкової плитою, де плоска прямокутна тріска товщиною 0,6 мм і довжиною до 180 мм вкладається у три різноспрямованих шару і пресується в умовах високого тиску і температури з використанням деревної смоли і сучасного поліізоціанатного клею (MDI), не містить фенолоформальдегида. MDI — реагує з гидрогенами, що містяться в деревині, утворюючи поліуретан, що надає плиті додаткову надійність і твердість. Важливим аргументом при виборі плити OSB є мала кількість клею в плиті (менше 3%) остаточно полимеризующегося через місяць після пресування. Тому плита класифікується по гігієнічному класу Е1.

Дані матеріали не є живильним середовищем для цвілевих грибків і бактерій, не схильні до гниття і поразки комахами, не містять летких елементів. Будинки виробництва нашої компанії є абсолютно безпечними для людини і навколишнього середовища, на відміну від матеріалів на основі кам'яної, шлакового (мінеральна вата) і цементного (пінобетон, газобетон) сировини.

Теплий, енергоощадний будинок

Слідом за країнами Європи, в Україні ухвалили нові норми теплопередачі огороджувальних і несучих конструкцій, спрямовані на зниження експлуатаційних витрат та енергозбереження. Як показали розрахунки, однорідні конструкції економічно не відповідають прийнятим нормам будівельної теплотехніки. Саме тому сьогодні стрімко розвиваються технології багатошарових конструкцій, де одна частина виконує несучу функцію, друга — тепловий захист будівлі.

Канадська технологія малоповерхового будівництва за своїми теплотехнічними і ціновими показниками є оптимальним пропозицією з усіх представлених на ринку.

Високі теплотехнічні властивості SIP-панелей забезпечує застосування високоефективного утеплювача — пінополістиролу. Пінополістирол довговічний, не дає тріщин, не є живильним середовищем для мікроорганізмів, гризунів та іншої живності, не загниває, не пліснявіє і не розкладається. Повітропроникність дозволяє будинку дихати. Пінополістирол стійкий до дії хімічних і біологічних середовищ. Пінополістирол, по своїм теплоізоляційним властивостям, перевершує багато традиційні матеріали, включаючи мінеральну вату. Він поступається тільки пінополіуретану, але значно дешевше його.

У відповідності з діючими нормами граничний рівень тепловтрат для будинку площею 100 м2 — 10 кВт/год. Важливим фактором, що впливає на теплоізоляційні властивості матеріалів, є водопоглинання. Вологість сприяє підвищенню теплопровідності: сирий матеріал має більший коефіцієнт теплопровідності і має гірші теплозахисними характеристиками в порівнянні з сухим. Це викликано тим, що при зволоженні матеріалу його пори заповнюються водою, що має високий коефіцієнт теплопровідності (приблизно в 20 разів більший, ніж повітря).

Саме тому будинки, побудовані за технологією SIP з використанням пінополістирольного утеплювача, є найбільш теплими і вимагають найменших експлуатаційних витрат. В період постійного зростання цін на опалення, подібне будівля повністю себе окупає протягом 10 років тільки економії коштів на обігрів. При цьому власнику будівлі немає необхідності купувати потужну і, відповідно, дорогу опалювальну установку. Тому, завдяки властивостям матеріалів, з яких виготовлена SIP-панель, вона володіє унікальною міцністю і винятковими енергозберігаючими властивостями. Будинки, виготовлені за цією технологією, можуть експлуатуватися в температурному діапазоні від — 50°З до + 50°С і забезпечують комфортабельне проживання навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

Пожежобезпечний будинок

Характеристики пінополістиролу:

При горінні і утилізації не виділяє шкідливих для здоров'я людини токсичних газів. На відміну від мінеральної вати, до складу якої входять фенол, уретан, формальдегід, скло, камінь, шлакові сполуки, продукти конденсації смол — а за результатами досліджень Германської Федеральної служби з екологічних питань дані речовини відносяться до небезпечних для здоров'я.

При обробці стін гіпсокартоном межа вогнестійкості конструкцій становить 1 годину. Таким чином, будинки монтовані компанією, хоч і не є негорючими, як втім, усі дерев'яні будинки, але перевершують за пожежобезпеки будинки з таких традиційних матеріалів, як дерево (група горючості дерева — Г3).

Швидкий монтаж

Завдяки використанню сендвіч-панелей заводського виготовлення досягнута висока швидкість монтажу будинку. Зібраний з високою точністю в заводських умовах будинок монтується на місці без використання важкої техніки, причому в будь-який час року. Панельні модулі легко переносяться і встановлюються двома-трьома людьми (вага 1 м2 панелі товщиною 164-224 мм становить 18-20 кг).

Будинок монтується бригадою з 5-6 осіб за 3-4 тижні, загальний термін будівництва становить 5-6 місяців. Будинок не дає усадки, тому приступати до зовнішньої і внутрішньої обробки можна безпосередньо після монтажу основних конструкцій. Це вигідно відрізняє дану технологію від будівництва з брусу, пінобетону і цегли, де необхідно дати час на усадку від 6 до 10 місяців. При наявності готового фундаменту, монтаж будинку з сендвіч-панелей проводиться незалежно від часу року.

Скориставшись технологією малоповерхового будівництва SiPs, Ви зможете в'їхати в новий комфортабельний будинок через 4-5 місяців. Низька вартість будівництва — будинок за ціною автомобіля!!!

Вартість будівництва з SIP-технології істотно нижче всіх основних будівельних технологій.

Ви економите гроші на опаленні будинку взимку та кондиціонування влітку. Будинок, побудований з SIP-панелей, у 8 разів тепліше цегляного! Витрати на експлуатацію такого будинку (обігрів і кондиціонування) в 5 разів менше, ніж звичайного! Ви економите гроші на будівництві: Будинок з SIP-панелей легше кам'яного, завдяки чому відпадає необхідність в дорогому фундаменті — Ваш фундамент в 4 рази дешевше, ніж звичайний!

Вам не потрібна підйомна техніка — всі панелі легко піднімаються і встановлюються двома робочими!

Ви економите час і гроші на складання будинку — за рахунок високої швидкості монтажу бригада з чотирьох робітників будує будинок на готовому фундаменті всього за три тижні!

Ви економите час і гроші на внутрішній і зовнішній обробці будинку. Стіни, кути, підлоги і стелі, побудовані з SIP-панелей, ідеально рівні! В результаті Вам потрібно набагато менше матеріалу на обробку поверхонь (штукатурка тощо ) і грошей на оплату праці робітників!

Конструкція стін і властивості OSB-літ дозволяють реалізувати будь-які традиційні і сучасні технології обробки!

Монтаж будинків здійснюється в будь-який час року!

Переваги будинку, побудованого по SIP-технології:

Особливості технології будівництва з SIP-панелей

Надійний фундамент — основа міцного будинку. Глибина закладення і тип фундаменту залежать від несучої здатності ґрунтів, рельєфу місцевості, рівня грунтових вод і передбачуваного навантаження на нього. Прийнято вважати, що вартість зведення фундаменту становить приблизно 20% від вартості будинку. Однак при проектуванні і будівництві легких будинків з SIP-панелей найбільш доцільно використовувати малозаглиблені фундаменти, які дозволяють значно скоротити витрату матеріалів і знизити трудовитрати.

SIP-панелі мають малу масу, що дає можливість двом робочим без особливих зусиль їх переносити і монтувати. Здійснити доставку панелей на будівельний майданчик можливо транспортом з невеликою вантажопідйомністю.

Передмонтажну розкладка панелей здійснюється по периметру будівельного майданчика, згідно з робочим кресленням зібраного будинку. Монтаж будинку починається з кріплення на готовий фундамент бруса, обробленої антисептиком, є обв'язувальним контуром для монтажу панелей. Кріплення бруса до фундаменту здійснюється анкерними болтами через гідроізолюючий матеріал з використанням рухомого шаблону. SIP-панелі щільно з'єднуються між собою за допомогою замків типу шип-паз, виконаних з високою точністю в заводських умовах. Щоб уникнути утворення містків холоду в місцях з'єднання усі незначні порожнечі заповнюються монтажним пінополіуретановим герметиком.

Панелі цокольного перекриття укладаються на краю обв'язки, утворюючи рівний міцний щит. Пази між панелями запениваются. Між стіновими панелями і панелями перекриття для компенсації температурного розширення залишається зазор 3мм. Для гідроізоляції нижня сторона панелей підлоги покрита в заводських умовах шаром бітумної мастики. Стінові панелі встановлюються на напрямну дошку, прибиваемую до панелей підлоги з використанням шаблону, і прикріплюються до неї шурупами.

Для точної установки обв'язувальних дощок використовується рухомий шаблон. З його допомогою контролюється правильність розташування дощок і проводиться корекція їх установки по всьому периметру підлогового настилу. Монтаж стінових SIP-панелей починають з кута збірного будинку. Перша стінова панель виставляється за рівнем з максимально допустимим відхиленням не більше 1— 1,5 мм.

Другу кутову панель, торець якої закрито дошкою або OSB, з'єднують під прямим кутом до першої панеллю при помощисаморезов, герметизируя стик пінополіуретановим герметиком. Для складання кутових панелей необхідно участь не більше двох монтажників. Нижній паз стіновий SIP-панелі надівається на обв'язувальний брус і кріпиться до нього шурупами-саморізами. Точні лінійні розміри стіновий SIP-панелі дозволяють вести збірку будинку з допуском не більше1-2мм. Панелі з віконними і дверними прорізами встановлюються та кріпляться, як і суцільні стінні.

Вертикальне положення панелей перевіряється за допомогою рівня. Внутрішні перегородки в будинку можуть бути виконані стіновими SIP-панелей товщиною 120 мм або стандартними дерев'яно-каркасними конструкціями з заповненням порожнеч звукоізолюючим матеріалом. Правильність монтажу по вертикалі перевіряється міряльним рівнем. Плити перекриття, торці яких зашиті OSB, укладаються на обв'язані брусом стінові панелі першого поверху і кріпляться до нього саморізами. Після цього по сторонах, на які будуть спиратися кроквяні конструкції, кріпиться брус мауерлат .

Нестандартні вузли, наприклад фронтони, виготовляються в заводських умовах, з заздалегідь виконаними прорізами дверей і вікон Складання конструкції покрівлі виконується традиційними методами. При використанні горищного приміщення під мансарду, поверхня покрівлі виконується також SIP-панелями, з корекцією конструкції покрівлі з розрахунковим навантаженням. По завершенню монтажу покрівельних панелей, на зовнішню поверхню покрівлі укладають гідроізолюючий матеріал. Завдяки рівній поверхні плит OSB, укладання будь-якого з покрівельних матеріалів виконується швидко і якісно. Основним використовуваним матеріалом є металочерепиця. В цілях зниження собівартості можливе використання Ондуліну та оцинкованого гофролистів.

Міжкімнатні перегородки першого і другого поверхів являють собою каркасні конструкції, зібрані з брусів 100 ? 100 мм і дощок 30 ? 80 мм за допомогою сталевих оцинкованих куточків і шурупів-саморізів. Стики панелей стають герметичними в результаті ущільнення щілин монтажною піною. Панелі даху і стін з'єднуються шурупами-саморізами.

Після завершення монтажних робіт будинку виконується установка пластикових вікон з подвійним склопакетом. Оздоблювальні роботи проводяться після установки дверних і віконних блоків в отвори. Наступні етапи робіт виконуються паралельно, незалежно один від одного. Шви між плитами перекриттів і стін зсередини шпаклюються і ошкурювати під фарбування і обклеювання шпалерами на флізеліновій основі. Поверхню зовнішніх стін грунтується, стикувальні шви проклеюються армуючої сіткою, і виконується фарбування фасаду акриловою фактурною фарбою (акрилової шубою) або за бажанням Замовника оббивається вініловим сайдингом. Після фарбування фасаду виконуються роботи з облицювання цоколя будинку декоративною плиткою, мозаїкою з дикого каменю або штукатуркою під «шубу».

Для захисту від можливих пошкоджень кути будівлі при вході обклеюються подвійний малярською стрічкою, грунтуються і шпаклюються. Оздоблення цоколя декоративним каменем проводиться за утеплений пінопластом і армованої кладочної сіткою поверхні. Після виконання цих робіт на вікна встановлюються відливи і монтується водостічна система. На завершення дерев'яні огорожі балконів обробляються морилкою і покриваються лаком.

Оздоблення будинку зсередини починається з заповнення швів.

Поширений спосіб монтажу проводів і кабелів — їх укладання в порожнині каркасних перегородок. Для цього в стінах передбачаються монтажні, відгалужувальні та розподільчі коробки і залишаються спеціальні канали для рукавів з проводами. Можлива і зовнішня прокладка комунікацій всіх видів.

Електрощит монтується на стіні в передпокої відкритим способом. За тим же принципом, що і електрика в будинку монтується сантехніка. Комунікації першого поверху прокладаються в залежності від пристрою підлоги. При відсутності цокольного поверху вони поміщаються в грунт. При утепленому цоколі каналізаційні та водопровідні труби можуть кріпитися до балок підлоги. Траса труб всередині будинку проходить в міжкімнатних перегородках. Можливо пристрій теплих підлог, як електричних, так і водяних. Водопровід, каналізація та вентиляція монтується в спеціально відведених для цих цілей шахтах.

В зібраному будинку одночасно ведуться покрівельні, інженерно— монтажні та оздоблювальні роботи. Готується до фарбування фасад.

Зовнішня обробка будинку здійснюється з дерев'яних риштувань, підставок і сходів. Роботи проводяться на всіх стінах одночасно, в гранично стислі терміни і тільки в суху погоду.

Зовнішня забарвлення здійснюється у два шари. Колеровка фарби проводиться в обсязі, достатньому для покриття всього будинку.

Рекомендації по внутрішній обробці

Конструкція стін дозволяє реалізувати будь-які традиційні і сучасні технології обробки. Однак краще використовувати сухі процеси, без виконання стяжок, ведення робіт кладок, застосування штукатурки. Це скорочує терміни введення будинку в експлуатацію. Міжкімнатні перегородки облицьовуються гіпсокартоном, цементно-стружкової або OSB плитою. Поверх панельного підлоги настилаються чистові покриття будь-якого типу. Стіни і стелі можуть не тільки забарвлюватися, але і обклеюватися шпалерами, обшивати дошкою.

Після монтажу інженерних комунікацій по перекриттях може заливатися двошарова стяжка. Перший шар (20-40мм) — бетон щільністю 30-40. Другий шар — армована дорожньою сіткою піщано-цементна стяжка марки 150, з додаванням пластифікатора, товщиною 40— 50 мм. В приміщеннях санвузлів перед початком заливки стяжки і прокладання комунікацій робиться гідроізоляція, потім монтуються труби каналізації і водопроводу, після цього заливається суміш, але з додаванням в розчин складу, не пропускає вологу.

Приміщення санвузлів облицьовуються керамічною плиткою. При цьому стіни попередньо ґрунтуються, армуються скло-сіткою і шпаклюються спеціальним складом.

Підготовка під фарбування передбачає обклеювання стиків малярською стрічкою, шпаклювання і шліфування поверхонь. Такі роботи вимагають на порядок менше часу, ніж на обробку цегляної будівлі. Вибір матеріалів і стилістика зовнішньої обробки визначаються замовником (сайдинг, плитка, дошка-блокхаус, камінь, штукатурка). Найчастіше перевагу віддають водостійким шпаклівки з наступним покриттям водостійкими фарбами на акриловій чи алкідній основі. Заможні замовники можуть облицювати фасад панельного будинку цеглою. В результаті демократичного рівня будівля набуває вигляду елітарної споруди. Стіна з лицьової цегли викладається на спільній з панелями стрічки фундаменту. Між кладкою і панелями залишається вентильований простір ( 10 см). Для більшої міцності панелі і цегляна кладка перев'язуються сполуками з пятимиллиметровой дроту. Зовні стрічка фундаменту може бути обштукатурена, облицьована плиткою або каменем.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам