Назначити зустріч
Залишити заявку

Вибір відповідного проекту

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Багато хто цікавиться: де купити проект будинку. Потрібно попередньо визначитися, для чого ви будуєте будинок. Чи плануєте ви в ньому жити 365 днів у році або тільки влітку. Чи передбачається тільки відпочинок в літній період, чи будете ви жити тут постійно або тільки по вихідним разом з друзями?

Вибираючи проект варто обов'язково передбачити, хто буде проживати в будинку разом з вами. Якщо у вас в родині є люди похилого віку, це важливо врахувати. На другий поверх їм буде складно підніматися, тому спальню варто передбачити на першому. Якщо є дитина, за яким потрібно доглядати, дитячу варто розташувати поруч з вашою спальнею.

Дані питання потрібно обговорити з родиною до того, як купувати проектну документацію. Коли буде розпочато будівництво, буде складно враховувати побажання кожного члена сім'ї. Якщо вас цікавить оптимальний проект будинку, купити його можна у нас за доступною ціною.

Особливості планування

Люди велику кількість часу проводять на кухні, у вітальні і спальні, варто ретельно продумати відповідне планування, щоб розташування приміщень було максимально зручно для всіх.

Особливості проектування першого поверху

Починати варто з входу в будівлю. Тамбури - маленькі приміщення типу шлюзу. Ними обладнуються входи в оселі для того, щоб дієво захистити приміщення від небажаної вологи та холоду. Кожен будинок починається з передпокою. Площа тамбурів становить від 2 до 6 квадратних метрів. Зазвичай вони служать вбиральні або передпокою. Часто передбачається прохід прямо з тамбура в котельню або гараж. Це практичний і зручний варіант.

Особливості холу

Якщо ви вирішили купити проекти будинків, обов'язково зверніть увагу на хол. Важливо, щоб він був максимально зручним. Якщо тамбур по площі невеликий, у ньому не вистачить місця, щоб розташувати шафа-купе. Важливо, щоб в холі було вільно, і стіни, не був перешкодою. Не варто передбачати велику кількість дверей. При бажанні можна розмістити тут меблі.

Якщо вирішено купити проекти будинків, зверніть увагу на сходи. Це важливий елемент інтер'єру будь-якої будівлі. Вибираючи сходи, звертайте увагу на її сполучуваність з плануванням і загальним рішенням в плані стилю.

При створенні того чи іншого стилю дизайнери роблять так, щоб сходи не конфліктувала з загальним стилем кімнати. Потрібно відповідність одне одному. На першому і другому поверхах різні стилі інтер'єру. Сходи в цьому випадку створює плавний перехід між цими стилями. Досягається це грою світла і особливим освітленням.

Якщо вас цікавлять проекти будинків, купити їх варто в компанії Winnerstroy.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам