Назначити зустріч
Залишити заявку

Торгові павільйони, кіоски, ларьки для торгівлі

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Роль кіосків у розвитку малого бізнесу неможливо переоцінити. У свій час, прості в установці і обслуговуванні намети, стали відправною точкою в кар'єрі багатьох успішних підприємців.

Адже погодьтеся, мало хто з тих, хто стартує «з нуля», може собі дозволити почати свій шлях до процвітання з відкриття великого магазину.

У наші дні кількість кіосків і торгових павільйонів постійно зростає, як і вимоги до рівня комфорту і безпеки.

Торгові павільйони на базі блок-контейнерів є універсальними, недорогими і довговічними виробами.

Їх призначення різні: роздрібна торгівля, організація міні-офісів, презентація виставкової продукції і т. д. Наша компанія виготовляє павільйони, кіоски, ларьки, міні-офіси різних видів і напрямків: від кіосків, що торгують квітами і пресою, до салонів, що реалізують автомобілі. Розміри павільйону, площа і матеріали внутрішньої і зовнішньої обробки — все це підбирається індивідуально, і, в обов'язковому порядку узгоджується з Замовником.

Павільйони, зроблені нами, вже приносять прибуток своїм власникам на ринках, в торгових центрах, ярмарках та в багатьох інших місцях торгівлі. Не втрачайте часу і Ви — адже тільки у Ваших силах зробити так, щоб прибуток з'явилася як можна швидше і примножувалася, з року в рік.

У наш час стрімко розвивається торгівля, і все більшу популярність набувають торгові павільйони бытовочного типу. Це цілком природно, оскільки такі кіоски, павільйони зручні, швидко монтуються, і розташовують комфортними умовами для торгівлі практично будь-яким видом товарів.

У нас ви можете придбати торгові павільйони, кіоски, ларьки за доступними цінами.

Витрати на придбання торгових павільйонів істотно менше витрат на будівництво магазину. Виготовлення торгових павільйонів займає кілька тижнів, і досить економічно, так що будь-який підприємець може дозволити собі замовити у нас торговий павільйон.

Ми вже чекаємо ваших пропозицій.

Ваші побутівки і торгові павільйони будуть зроблені якісно і вчасно. Модульні торгові павільйони допоможуть вирішити масу комплексних торгових завдань.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам