Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування автосалонів в Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Успішний автосалон, здатний приносити прибуток своїм власникам, повинен виглядати відповідним чином. Саме тому проект автосалону, який розробляється безпосередньо перед будівництвом об'єкта, повинен створюватися досвідченими фахівцями.

Робочий колектив компанії Winnerstroy складається зі справжніх професіоналів своєї справи, тому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що спроектований об'єкт буде вигідно відрізнятися високим стилем, сучасним видом і продуманої до найдрібніших деталей функціональністю. Надзвичайно важливо, щоб проектування автосалонів і подібного типу будівель мало на меті не тільки створення впізнаваного і запам'ятовується архітектурного образу, але і здійснювалося в точній відповідності з брендовим стилем замовника.

Особливості проектування автосалонів

По суті, проектування СТО або автосалону - перелік робіт спрямованих на розробку проектної і робочої документації під будівництво об'єкта. Такі роботи в обов'язковому порядку повинні враховувати вимоги офіційних представників виробників авто і строго відповідати актуальним стандартам, затвердженим на державному рівні.

Галузь продажу і обслуговування автомобілів стрімко розвивається відносно надання комплексних послуг. Зокрема, крім безпосереднього продажу, багато салонів надають послуги технічного обслуговування автомобілів. Крім того, багато салонів мають зони відпочинку і харчування для клієнтів. Така багатофункціональність має на увазі наявність додаткових вимог і умов, які повинні бути враховані при підготовці проекту. Ще одним важливим моментом, якому необхідно приділити увагу, є дотримання пожежної безпеки, що має бути враховано при підготовці проектів автосалонів. Ця та багато інших особливостей беруться до уваги фахівцями.

Перерахуємо ключові особливості проектування автомобільних салонів:

Проекти автосалонів - це одне напрямків діяльності проектно-будівельної компанії Winnerstroy. Щоб дізнатися більше про послуги нашої компанії, їх вартості та домовитися про обговорення деталей по конкретному проекту безпосередньо з фахівцем, вам достатньо зателефонувати по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам