Назначити зустріч
Залишити заявку

Проекти дерев’яних конструкцій

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будинки під усадку під дерево особливо популярні. Пояснюється це особливі властивості даного матеріалу. Деревина - міцна, довговічна і надійна. Вона позитивно впливає на наше здоров'я.

Сьогодні існує маса компаній, що пропонують купити проект дерев'яного будинку. Як же зробити правильний вибір, щоб не помилитися?

Особливості планування

Досить складно вибрати відповідний проект. Спочатку потрібно сформулювати власні побажання. Також потрібно врахувати побажання сім'ї. Варто виділити певні правила.

Вибір проекту заміського дерев'яного будинку - це досить складний процес. Для початку вам необхідно якомога точніше сформулювати свої побажання, враховуючи, звичайно, думка вашої родини. Давайте виділимо основні правила.

Кухня. Якщо ви вирішили купити проект заміського будинку, зверніть увагу на дане приміщення. Необхідний простір для розташування поличок і шафок. При цьому повинно вистачати місця для того, щоб приготувати їжу. Добре, якщо поруч буде комора.

Вітальня. Якщо друзів у вас досить багато, слід звернути увагу на проекти дерев'яних будинків з бруса з оптимальною плануванням. Необхідно, щоб тут була передбачена велика кімната. Можлива установка каміна і більярдного столу.

Спальня - особливе місце в будинку, тому важливо забезпечити тут ідеальний затишок. Для подружжя потрібно просторе приміщення.

Хол. Житло просто неможливо уявити без нього. Площа його може бути різною. У тісному просторі не вдасться комфортно розставити меблі.

Вибір відповідного проекту

Якщо вирішено купити проект одноповерхового будинку, слід звертати увагу на матеріал. Якщо будівля з дерева, виникає закономірна дилема - брус або колоду. Щоб визначитися, потрібно врахувати наступне:

Якщо ви вирішили купити проект будинку з піноблоків або дерева, рекомендуємо звернутися в компанію Winnerstroy.

 

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам