Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування офісних будівель і торгових центрів в Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Одним з ключових моментів для розвитку будь-якого виду бізнесу є середовище, на грунті якої він будується і розвивається. Ні для кого не секрет, що величина потоку відвідувачів будь-якого торгового центру залежить не тільки від зручності його територіального розташування, а й від того, наскільки враховані всілякі вимоги до зручності і безпеки відвідувачів в проекті торгового центру. Подібна ситуація з офісними будівлями і багатьма іншими громадськими будівлями, спрямованими на надання тих чи інших послуг.

Щоб всі найдрібніші деталі, що стосуються функціональності будівель, їх інженерно-технічного забезпечення, пожежної безпеки та інших аспектів, були дотримані, слід довіряти проектування офісних будівель і торгових центрів виключно тим фахівцями, чиї досвід і практичні навики можуть забезпечити майбутнього об'єкту ефективну життєздатність.

Однією з головних задач проектування громадських будівель, до числа яких відносяться торгово-розважальні комплекси, офісні та інші будівлі, є оптимальне співвідношення використовуваних площ до загальної площі будівлі.

Перерахуємо головні принципи, що роблять вплив на вибір архітектурних, конструктивних та планувальних рішень при проектуванні будинків громадського призначення:

Важливо розуміти, що в нинішніх реаліях вибір об'ємно-планувальних і конструктивних рішень повинен здійснюватися з урахуванням багатофункціональності. В сучасних умовах досить часто зустрічаються ситуації, коли у торгових центрів і офісних центрів єдиний набір функціональних зон, різниця тільки в їх кількісному співвідношенні.

Ще однією важливою особливістю є те, що проекти торгових центрів та інших видів громадських будівель (розважальних центрів, готелів, офісних будівель і т.д.) повинні розроблятися, орієнтуючись на високі вимоги щодо пожежної безпеки.

Проектування торгових центрів, офісних будівель та інших будівель громадського призначення - це один з напрямків проектної діяльності компанії Winnerstroy. Для отримання додаткової інформації про послуги проектно-будівельної компанії Winnerstroy, консультацій і узгодження часу і обговорення питань, що стосуються конкретного проекту, вам достатньо зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам